Říjen 2011

Vás donutí!

31. října 2011 v 21:33 | Maxië Tanvarnët
No tak jsem to zase všechno pěkně pomíchala! Osud vás stejně donutí! Já si s osudem hraju, jak jen to jde, ale on si nedá říct! Chce ze mě udělat extrémního Extroverta, že už nebudu moci jinak žít než ve společnosti! Až teď jsem konečně dovystřízlivěla z toho alkoholického týdne! No a jak řikám mám to ale dobrej guláš ze svého života díky osudu, který to dokázal vůbec dopustit! No tak já jdu skládat karty na své místo. Ale už teď vím že některé karty jsou prostě ztracené nebo přilepené. Třeba je přemaluji :D pokud osud dovolí ;).

Dost

29. října 2011 v 11:51 | Maxië Tanvarnët
Je špatné stydět se druhý den za alkoholickou noc. Člověk odhalí tu nejhorší čás sebe, toho nechutnýho červa, demona. Je pozdě vracet se k tomu, ale tak proč to furt dělám? Konec! Já už prostě nechci pít, už ne! Nechci se už ráno vracet k tomu, jak ten netvor zase řádil, jak se zase předváděl, byl zlý, dělal trapasy, nechal se svádět k té nestydatosti. Achne. V poslední době často říkám: "Já už na to nemám!". A tak, když nebudu pít, nebudu ani kouřit. A démona nechám spát navěky. Zjistila jsem, že moje kocovina druhý den je z toho, jak démon nechce zpět do pokojíčku. A to mě opravdu znepokojuje! Jednou by se mu až moc mohlo zalíbit venku. A když démon ovládne tělo a ne obráceně (tělo démona), to už je pak zlé přiznat si, že máte problém a Alkoholismus se s Vámi potáhne dlouho. Neboť setřást démona, nebude lehké!

Mít převraceč času

23. října 2011 v 10:29 | Maxië Tanvarnët
Tak strašně moc jsem potřebovala převraceč času! Pořád se mi kreje tolik věcí :( a všechno se to stihnout nedá.
Strašně se omlouvám za to, že když si vyberu jednu věc, tak jsem zradila druhou :((. Nemám ráda rozhodování, ale jinak to asi už nikdy nepůjde. Převraceč je prostě jen v pohádkách.
A tak vzhůru do německa na úkor školy, treninku, 18.narozeninám mé kamarádky a taky jsem chtěla konečně navštívit babičku. Ale moje tělo si žádá spíše německo, než něco v podobě stereotypu!

Noc

22. října 2011 v 16:00 | Maxië Tanvarnët
Je to zvláštní, když se ohlížím za svou propařenou minulostí.
Sem tam se objevují hodně alkoholické večery, protancované rána, nebo taky chtivost někoho ulovit. A čím jsem starší, tím moje párty začínají mít větší kvalitu. Piju méně alkoholu, už netancuji celou noc. Namísto toho kvalitně vychutnávám atmosféru, bavím se se svou partou, filosofujeme, vtípkujem a smích se rozlehá po klubu. A zakončení sexem nebo nové známosti na jednu noc už je jen zřídka. A vcelku jsem za to ráda :). Ikdyž jednou za čas se ulétnout musí. :)

Střed zájmu

21. října 2011 v 9:56 | Maxië Tanvarnët
Nemá právo na mé nápady! Proto od teď u ní mlčím. Ať žáda za odpuštění a škemrá po nápadech. Já už jí nevěnuju ani pohyb. Urazila mě a to si nemohla dovolit, ale dovolila. A já nikomu nedaruji za urážku veselost, nápaditost, kvalitu.

nemůžu stát

19. října 2011 v 20:25 | Maxië Tanvarnët
Dnes je 19.10.2011 a já mám poctit, že už nemůžu stát!
Je mi čerstvě 18 let a moje duše dosáhla konečně jakéhosi pocitu doplnění.
Dříve jsem se držela kuli rodičům, neplnoletosti, škole, ale teď mám pocit, že nemůžu stát.
Už nemám ani sílu stát. Začínám riskovat, padat, dýchat.